صفحه شخصی دکتر حامد شریعتی نیاسر

استادیار دانشگاه مذاهب اسلامی

جلسه هم اندیشی خادمان نهج البلاغه کشور برگزار شدمجموع: ۰

بازدید: ۳۶۰

خبر

جلسه هم اندیشی خادمان نهج البلاغه کشور برگزار شد

ارسال شده در: 12 آذر 1399 - 16:23 توسط پایگاه

اولین جلسه هم اندیشی فعالان نهج البلاغه کشور در محل بنیاد نهج البلاغه برگزار شد.

 

 

در این نشست صمیمی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد بخش های مختلف فعال در عرصه نهج البلاغه به راهکارهای متناسب با نیازهای جامعه پرداخته شد.

 

در این جلسه که با حضور نماینده ولی فقیه و ریاست بنیاد نهج البلاغه برگزار شد، معظم له ضمن تشکر و قدردانی از حضور عزیزان بر اتحاد و هم افزایی و تقسیم وظایف در بهینه سازی سرمایه های انسانی تاکید کرده و اولین اصل در توفیقات الهی را اخلاص و نظم بیان کردند، سپس جناب حجت الاسلام و المسلمین امین زاده معاونت فرهنگی بنیاد نهج البلاغه به ارائه گزارشی از عملکرد بخش های مختلف این بنیاد و فعالیت هایی که در طول سال جاری انجام شده پرداخت.

 

جناب حجت الاسلام و المسملین رهبر رئیس محترم موسسه بعثت و موسسه نهج البلاغه اصفهان نیز در ادامه گزارشاتی را از فعالیت ها و اقدامات موسسه نهج البلاغه اصفهان مطرح فرمودند.

 

پس از ایشان سرکار خانم یزدان آفرین از اعضای انجمن علمی نهج البلاغه دانشگاه پیام نور مطالبی را از گسترش نهج البلاغه در فضای دانشگاهی و الزامات و تدابیر لازم آن بیان کردند.

 

دکتر حامد شریعتی نیاسر به نمایندگی از دانشگاه علوم و حدیث بخشی از فعالیت های این مجموعه علمی در راستای ترویج نهج البلاغه را بیان کردند.

 

سخران بعدی جناب آقای علیقلی از ستاد احیا نهج البلاغه و صحیفه سجادیه بودند که به تبیین فعالیت های و انجام شده و برنامه های پیش روی این ستاد پرداختند.

 

جناب حجت الاسلام و المسلین مهدوی ارفع به نمایندگی از جنبش جهانی نهج البلاغه خوانی فعالیت های گسترده این حرکت زیبای فرهنگی و معنوی را تبیین نموده و فعالیت های فرهنگی و نهج البلاغه را نیازمند انسجام و اتحاد با محوریت بنیاد نهج البلاغه و نماینده محترم مقام معظم رهبری مدظله العالی دانستند.

 

جناب حجت الاسلام و المسلین سید محسن دین پرور ریاست محترم مرکز تخصصی نهج البلاغه در این نشست گزارشی از اهم فعالیت های این مرکز تخصصی ارائه فرمودند. سالیان متمادی است که فعالیت های این مرکز در شهر مقدس قم مورد توجه طلاب و علاقمندان به نهج البلاغه قرار گرفته است.

نظرات

یادداشت ها

مقالات